• 1582 Pineview Drive
  • Saint Peter
  • MN 56082
  • +0 123 456 7890

XENON Business Park to doskonale zlokalizowany biurowiec w Gdyni przy ul. Śląskiej 53.

XENON wykorzystuje naturalne atuty płynące z tego, że leży w tak dobrze skomunikowanym miejscu. Położenie w pobliżu dużego węzła komunikacyjnego Gdyni – Wzgórza św. Maksymiliana (5 minut pieszo) oraz bliskość Gdyni Głównej ( 10 m inut pieszo) sprawia, że łatwo i szybko można dotrzeć do biurowca miejskimi środkami transportu.

XENON znajduje się na styku głównych traktów drogowych Gdyni: ul. Śląskiej i ul. Władysława IV, w bezpośrednim sąsiedztwie dróg wyjazdowych na obwodnicę Trójmiasta. W kilka minut można dotrzeć stąd we wszystkie najważniejsze punkty miasta.

mapa_2

XENON znajduje się w tętniącym życiem Śródmieściu Gdyni. W promieniu kilometra znajduje się Urząd Miasta, kultowa ulica handlowa Gdyni – Świętojańska, największe centrum handlowe Trójmiasta – Riviera. Oznacza to dostęp do ogromnej ilości punktów handlowych i usługowych, placówek bankowych, kawiarni i restauracji.

W pobliżu znajdują się także budynki biurowe Thomson Reuters, Asseco, Wyższa Szkoła Bankowa. W odległości 10 minut jest Pomorski Park Naukowo Technologiczny oraz biurowce Łużycka Office Park. Xenon znajduje się w ścisłym centrum biznesowym Gdyni.